Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Mateřská škola Plzeň, Malý svět

Mateřská škola Plzeň, Malý svět

Soukromá mateřská škola Plzeň, Malý svět je tu pro děti od dvou let. Domluvte si návštěvu a přijďte se do mateřské školy podívat.
AK penzion, ubytování Plzeň

AK penzion, ubytování Plzeň

AK penzion nabízí ubytování v zařízených pokojích s vlastním wc a koupelnou, k dispozici je i lednice mikrovlná trouba a zdarma WIFI internetové připojení. Ubytovaní Plzeň AK penzion je vhodné pro firmy, rodiny s dětmi, turisty i cyklisty a jiné sportovce. Penzion je kousek od centra Plzně, kam se dostanete i tramvají, která má stanici 300 m od penzionu. Svůj automobil zaparkujete přímo před penzionem na veřejné komunikaci.
Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění

Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění

Picassova sladká pomsta aneb výpravy do moderního umění
Restaurace Alcatraz

Restaurace Alcatraz

Příjemná hospůdka ve sklípku s minutkovou kuchyní. V létě s možností posezení na zahrádce. Podnik vhodný k pořádání větších srazů. Přes všední dny polední menu za solidní peníze, tak dobrou chuť s na zdraví!
Kožená moda Deluxe

Kožená moda Deluxe

Zakázkové šití vybraných modelů,prodej českých zavedených výrobků,prostředky na údržbu čištění kůže.
Hotel PALACE Plzeň

Hotel PALACE Plzeň

Hotel Palace představuje moderní čtyřhvězdičkový hotel boutique-stylového typu. Naleznete zde komfortní pokoje (postele velikosti king size) a apartmány (na všech pokojích je k dispozici internet LAN zcela zdarma, SAT a japonský kanál JSTV). Ubytovací a konferenční služby dosahují vysoké úrovně. Mezi další služby hotelu patří i concierge služby (zajištění průvodcovské služby, rezervace vstupenek, informace o regionu...), wake up služba či laundering.

Kovodružstvo Plzeň

Kovodružstvo Plzeň

Firma se již od počátku svého založení zabývá kovovýrobou, která je i nyní hlavní náplní výrobního programu. Výrobky z hlavní činnosti - kovoobrábení - se prodávají nejen v České republice, ale i v zahraničí. Velká cást produkce je exportována predevším do SRN, Rakouska, Slovenska, Holandska a Švýcarska.
Sportcentrum Koloseum

Sportcentrum Koloseum

Sportcentrum Koloseum se nachází na největším plzeňském sídlišti Lochotín ve vnitrobloku s dostatečným prostorem na parkování, nedaleko zastávky tramvají číslo 1, 4 a autobusu č. 30.
Koloseum bylo vybudováno zhruba před deseti lety na místě původního kina Mír. I díky tomuto důvodu je zde mnoho prostor využitých k nejrůznějším účelům.

Dům kultury

Dům kultury

Divadelní festivaly,sportovní akce,motosow a mnoho jiných akcí
MORAGO Plzeň - kuchyňské spotebiče

MORAGO Plzeň - kuchyňské spotebiče

MORA Vám ve značkové prodejně poblíž centra Plzně nabízí veškerý sortiment osvědčené české značky výrobků pro Vaši domácnost. Nejnovější technologie s moderním designem Vás přesvědčí, že česká značka MORA drží krok s konkurencí. Ať už se jedná o plynové a elektrické sporáky, vestavné spotřebiče – trouby, mikrovlnné trouby a varné desky, odsavače par – digestoře, plynová topidla nebo elektrické ohřívače vody – bojlery.
STOMIX Plzeň

STOMIX Plzeň

Společnost STOMIX byla založena v roce 1993 v obci Žulová na Jesenicku jako ryze česká privátní společnost. Již původní záměr společnosti STOMIX spočíval ve výrobě a aplikaci materiálů pro zateplování budov.
Sincolor, a.s.

Sincolor, a.s.

Strategií společnosti se později stala specializace na výrobu barev a laků pro průmyslové použití, především epoxidových a polyuretanových dvousložkových barev. Vedle uvedené specializace byla zachována i tradiční výroba nátěrových hmot určených pro prodej prostřednictvím velkoobchodů a tedy i do maloobchodní prodejní sítě.
MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZÍRNY PLZEŇ-DÝŠINA a.s. disponuje mrazírenským skladem v České republice s kapacitou 62000 m3, šesti zmrazovacími tunely, ale i chladírenskými sklady s kapacitou 1000 m3 a netemperovanými sklady o ploše 800 m2.

Vydos, spol. s r. o.

Vydos, spol. s r. o.

Firma Vydos, spol. s r. o. byla založena v roce 1992. Hlavní výrobní program je projekce, dodávky, montáž a prodej polykarbonátových stavebních prvků. Působnost firmy je po celé České republice.
Výroba a prodej obalů Omegaplast

Výroba a prodej obalů Omegaplast

Výroba obalů z polyetylenu. Velkoobchod s kompletní nabídkou obalového materiálu.


České květiny - online květinářství

Počasí
Plzeň

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics